Darmowy audyt strony- Pozycjonowanie.


Odpowiadając na zapotrzebowanie naszych klientów postanowiliśmy udostępnić Państwu możliwość uzyskania w pełni darmowego raportu dotyczącego dostosowania Państwa stron, serwisów i sklepów internetowych pod względem SEO- a więc zdobycia jak najwyższych pozycji na wybrane frazy w wyszukiwarkach. Nasze zalecenia i sugestie są zupełnie darmowe i niezobowiązujące a to czy powierzą nam Państwo dostosowanie swojego serwisu www i usługę pozycjonowania zależy tylko i wyłącznie od Państwa.


Sądzimy, że warto skorzystać z tej darmowej okazji gdyż bardzo często zdarza się, że jedynie szczegóły dzielą Państwa od wysokich pozycji a przez to wyższej liczby odwiedzin i zwiększenie zysku z działalności. Chcąc osiągnąć wysokie pozycje w wyszukiwarce warto powierzyć to zadanie naszej firmie. Mają Państwo gwarancję, że wykonaniem prac zajmie się od początku do końca ta sama wykwalifikowana osoba. Wysokie zaangażowanie z naszej strony to czynnik, który zatrzymuje przy nas klientów- w umowach nie stosujemy gwiazdek i długich okresów wypowiedzeń.

strony internetowej-pozycjonowanie

Dla niewtajemniczonych objaśniamy, że usługa pozycjonowania to szereg zamierzonych działań mających na celu podniesienie pozycji strony w wyszukiwarkach na zadane frazy(wyszukiwane hasła). Prawidłowo wykonane pozycjonowanie należy rozpocząć od optymalizacji Państwa witryny a także znajdujących się na niej treści. Należy zadbać o unikalne i atrakcyjne teksty prezentowane swoim klientom jak i samemu algorytmowi wyszukiwarki. Algorytm wyszukiwarki zawsze sklasyfikuje orginalność treści i przydzieli ją do strony o większym link-popularity(większym linkowaniu zewnętrznym do strony). Atrakcyjne i wartościowe treści pomagają w sposób naturalny zbudować listę linków do witryny, chociażby poprzez cytowanie Państwa treści na portalach społecznościowych.


Wykonując pozycjonowanie zadbamy o odpowiednie link popularity Państwa domeny. Jednocześnie informujemy, że nie korzystamy z automatów do pozycjonowania jak również z systemów wymiany linków SWL. Ciągłe zmiany w algorytmach google sprawiają, że z punktu widzenia pozycjonowania bardziej wartościowy jest jeden link dobrej jakości z odpowiednim unikalnym opisem i dobry źródłem niż nawet 1000 odnośników z kiepskich źródeł. Zjawisko to było dość widoczne dla wszystkich użytkowników wyszukiwarki google poprzez czasowe znaczne obniżenie pozycji porównywarek cen dostępnych na polskim rynku.

Zapraszamy Państwa do skorzystania z darmowej opcji audytu strony pod względem pozycjonowania w wyszukiwarkach. Wystarczy, że podadzą nam Państwo adres strony www i email na który prześlemy raport. Dodatkowo raport zawierający nasze sugestie możemy przedstawić na życzenie w Państwa firmie(oferta dla klientów z województw: mazowieckiego i łódzkiego).

*Pamiętaj, że wszystkie pola formularza są wymagane. Frazy oddziel przecinkiem.

Adres strony:

Państwa email:

Żądane frazy:


Zdobyte doświadczenie pozwala nam oferować wysoką jakość usługi pozycjonowania. Wszystkie podejmowane działania podejmowane są w konsultacji z właścicielami serwisów www. Należy pamiętać, że pozycjonowanie to usługa długoterminowa i tylko prowadzona w przemyślany i systematyczny sposób pozwala na osiągnięcie trwałych i długofalowych wyników. Stosujemy skuteczne techniki ale też tylko zgodne z wytycznymi google dzięki czemu unikną Państwo wysokich kar- obniżenie pozycji w wyszukiwarce lub nawet brak wyników Państwa witryny.