Oferta-internet:

Strony internetowe.


Strona internetowa to obecnie podstawowe, najskuteczniejsze i najtańsze narzędzie kreowania wizerunku firmy.

Dla pełnej skuteczności strony przeprowadzamy szczegółowa analize Państwa potrzeb oraz działań konkurencji w Internecie, a w kolejnym etapie dbamy o funkcjonalność strony(zgodnie ze standardami web-usality). Ponadto zapewniamy Państwu w pełni unikatowy, nowoczesny design, zgodny z Państwa wymaganiami i trendami rynku, a zarazem czytelny i zgodny w wizerunkiem firmy.

W naszej branży jak i internecie prawdziwa jest dewiza iż "o całości świadczą szczegóły". Z Tworzonych przez nas stron internetowych bez trudu korzystać mogą użytkownicy różnych przegladarek internetowych, systemow operacyjnych, platform, a także osoby niedowidzące. Jest dla nas ważne, by tresci przekazywane przez klienta mogły dotrzeć do jak największej liczby użytkownikow (rownież tych wymagajacych, uzywajacych nowoczesnych technologii mobilnych), a także uzyskać lepsze pozycje w wyszukiwarkach (wykonana przez nas Optymalizacja).

wygląd strony www

Stworzona dla Państwa strona stanie się "biletem", który pozwoli na zdobycie nowych klientów, partnerow biznesowych, czy sponsorów.

  W ramach usługi tworzenia strony internetowej, która oferuje nasza firma możesz otrzymać:
 • pomoc przy wyborze nazwy domeny internetowej;
 • konsultacje przy wyborze przez klienta zamieszczanych treści;
 • porady dotyczace sposobu promocji państwa strony i firmy;
 • autorski design;
 • wykonane testy funkcjonalności i wydajności serwisu;
 • optymalizację;
 • strona spełniająca standardy web-usality;
 • wdrożenie na serwerze;
 • zgłoszenie strony internetowej do przeglądarek;
 • wstępne pozycjonowanie;
 • ewentualnie w późniejszym okresie: zarządzanie i aktualizacja;

Czas wykonania usługi:


zegarek- czas wykonania strony www
Do 2 tygodni.
Standardowy projekt wraz z wdrożeniem na serwer, zgłoszeniem do przeglądarek i wstępnym pozycjonowaniem.

Cena:


złoty- koszt wykonania serwisu internetowego
Już od: 500 zl(brutto).
Standardowy projekt z unikalną szatą graficzną przygotowaną dla Państwa.
separator

Systemy CMS.


System zarządzania treścia(ang. Content Management System, CMS) jest aplikacją internetową pozwalającą na łatwe zarządzanie zawartością strony www bez konieczności znania języków programistycznych. Wszystkie aktualizacje witryny internetowej odbywaja sie poprzez przegladarkę internetową za pomocą interfejsu, do którego dostęp mają tylko uprawnione osoby.

logo cms


  Do głównych zalet korzystania z cms zaliczyć można::
 • łatwe dodawanie zawartości- możliwość samodzielnej aktualizacji;
 • wykorzystanie bazy danych przez co dane są generowane dynamicznie, co umożliwa np. tworzenie archiwum, generowanie cms;
 • rozdzielenie warstwy treści, prezentacji i aplikacji.

Nasze systemy CMS tworzymy za pomocą technologii PHP/MySQL alternatywnie Postgresql oraz korzystamy z XML, XHTML, CSS, JavaScript umozliwiających dynamiczne generowanie zawartości witryny. Nasza firma zajmuje sie wdrożeniami gotowych rozwiązań CMS(Drupal), a także tworzy autorskie rozwiązania od podstaw zaspokajając marzenia nawet najbardziej wymagających klientów.

Czas wykonania usługi:


zegarek
Do 2 tygodni.
Standardowy projekt wraz z wdrożeniem na serwer, zgłoszeniem do przeglądarek i wstępnym pozycjonowaniem.

Cena:


złoty
Już od: 800 zl(brutto).
Standardowy projekt z unikalną szatą graficzna przygotowaną dla Państwa.
separator

Sklepy internetowe.


Coraz większa część społeczeństwa wybiera zakupy on-line. Juz 5.9 mln polaków deklaruje, że korzysta z zakupów internetowych. Internauci wybierając tą formę zakupów kierują się głównie łatwością dostępu, możliwościa dokonania zakupów w dowolnym czasie, oszczędnościa czasu i pieniędzy. Wielu ludzi kupuje towary do których ma utrudniony dostęp na rynkach lokalnych. Wymienić tu można m.in części do "nietypowych" aut, czy żywność bezglutenową.

Wydatki na zakupy w sieci stanowią 3.1 % wartości całego handlu w Polsce i jest to jeden z najniższych wskazników w Unii Europejskiej. Polska wyróżnia się bardzo wysokim wskaźnikiem wzrostu rynku internetowego(33.5 % w okresie 2010-2011), co dzięki wciąż niewyczerpanemu potencjałowi pozwala mieć nadzieję, że inwestycje w e-handel mają duże szanse powodzenia.

Przy tworzeniu sklepu internetowego ogromna rolę odgrywa odpowiednia prezentacja produktów oraz łatwosc poruszania się po witrynie. Dlatego przy realizacji projektu sklepu internetowego szczególną uwagę przykładamy do dostosowania serwisu do potrzeb potencjalnych Klientów, tak aby robienie zakupów w serwisie było łatwe i przyjemne. Nasza firma wdraża i dostosowuje oprogromawanie e-sklep Presta-shop oraz jeśli to konieczne tworzy(programuje) skrypty sklepów internetowych od podstaw według ścisłych wymagań klienta.

sklep internetowy
  W skład usługi tworzenia przez naszą firmę sklepu internetowego wchodzą m.in:
 • konsultacje na temat szans i zagrożeń Państwa e-biznesu;
 • pomoc w doborze nazwy sklepu i adresu internetowego pod ktorym sklep się będzie znajdował;
 • autorski design Państwa nowego przedsięwzięcia internetowego;
 • konsultacje i uzgodnienia na temat funkcjonalności przyszłego e-sklepu;
 • wdrożenie i dostosowanie systemy sklepowego Presta-shop, bądź stworzenie oprogramowania "skrojonego na miarę" według ustaleń z Państwem;
 • przeprowadzenie wnikliwych testów funkcjonalności i wydajności;
 • zamieszczenie skryptu e-sklepu na serwerze;
 • dodanie nowych produktów do oferty e-sklepu;
 • zgłoszenie do wyszukiwarek internetowych;
 • wstępne pozycjonowanie;
 • ewentualna administracja Państwa sklepem internetowym;

Czas wykonania usługi:


zegarek- szas wykonania e-sklepu
Do 3 tygodni.
Sklep internetowy wraz z dodaniem produktów, przetestowaniem funkcjonalności i wdrozeniem na serwer.

Cena:


złoty- czas wykonania usługi
Już od: 1000 zl(brutto).
Standardowy projekt z unikalną szatą graficzną i przyjaznym interfejsem dla przyszłych klientów.
separator

Aplikacje webowe.


Aplikacje webowe zwane również pod nazwą aplikacji internetowych to programy komputerowe, które znajdują się na serwerze i komunikują się z użytkownikami poprzez przeglądarkę internetową. Dzięki nieustannemu rozwojowi programistycznych rozwiązań internetowych możliwa jest dziś realizacja wiekszości tradycyjnych programów w oparciu o model internetowy.

O wyższosci rozwiązań aplikacji internetowych świadczy fakt nieograniczonego dostępu z dowolnego miejsca i komputera bez konieczności instalacji samego programu. Aplikacje webowe dzięki możliwości personalizacji treści wyświetlanej poszczególnym użytkownikom dają możliwość szybkiej publikacji wyników działania i treści wszystkim zainteresowanym.

Przykładem aplikacji webowych działajacyh w internecie mogą byc serwisy aukcyjne, platformy e-learnigowe oraz wszelkie systemy rezerwacji. Kolejnym juz ostatnio dość popularnym polem eksploatacji aplikacji webowych sa e-dzienniki(odpowiedniki klasycznych dzienników szkolnych). Nasza firma moze pochwalić się realizacją rozbudowanej aplikacji realizującej zadania dziennika elektronicznego. Tak naprawde "dzisiejsze" technologie daja obecnie szerokie pole do popisu dla pomysłodawców i programistów.

logo- aplikacje internetowe

Nasza firma jest w stanie realizować zlecenia wykonania oprogramowania webowego od podstaw spełniajacego wymagania naszych klientów. Jeśli mają Państwo ciekawe pomysły na usprawnienie działania Państwa firmy lub instytucji poprzez wykorzystanie aplikacji internetowych prosimy o podzielenie sie nimi z nami.

Czas wykonania uslugi:


zegarek- czas wykonania aplikacji www
Od 2 tygodni.
W zależności od "rozpiętości" aplikacji. Wraz z przetestowaniem i wdrożeniem na serwer

Cena:


złoty- koszt wykonania aplikacji webowej
Juz od: 600 zl(brutto).
Standardowy projekt z oprogramowaniem funkcjonalności wskazanych przez Państwa.
separator

Pozycjonowanie.


Posiadanie strony internetowej to dopiero połowa sukcesu. Aby w pełni wykorzystać potancjał internetu należy sprawić aby nasi przyszli odwiedzający byli w stanie ją odnaleźć pomiędzy tysiącami innych stron internetowych.

Nie należycie wypozycjowany serwis internetowy porównać możemy do bilbordu reklamowego znajdującego się przy polnej drodze. Za pewne obecność na nim dostarczy potencjalnych klientow, ale czy będzie ich wystarcząjaca ilość oraz czy będą to wlaśnie Ci na których liczymy? W to śmiemy wątpić. Skorzystanie z naszej oferty pozycjonowania sprawi, że Państwa strona znajdować się będzie przy najruchliwszej drodze którą uczęszczali będą państwa potencjalni klienci z grupy docelowej.


  W skład oferty pozycjonowania wchodzą:
 • analiza fraz i słów kluczowych;
 • raport z przeprowadzonych prac i wyników;
 • analiza konkurencji;
 • optymalizacja strony www pod kątem wyszukiwarek;
 • podnoszenie "link popularity", czyli główna usługa pozycjonowania.

Czas wykonania usługi:


zegarek- czas pozycjonowania w wyszukiwarkach
Długoterminowa.
Pozycjonowanie serwisu www według słów kluczowych ustalonych z klientem.

Cena:


złoty- koszt pozycjonowania
Juz od: 130 zl(brutto).
Miesięczny koszt pozycjonowania witryny (3 frazy kluczowe).
separator

Reklamy Adwords.


Gdy potrzebujemy natychmiastowych wyników i wzrostu osób odwiedzających stronę internetową warto skorzystać z reklam w wyszukiwarce google.

Prawidłowo skonfigurowana kampania linków sponsorowanych już przy niewielkim przeznaczonym budżecie powinna przynieść duże korzyści w postaci zwiększenia sprzedaży Państwa usług czy też produktów. Nowe możliwości reklamy google adwords dają nam możliwość dotarcia do spersonalizowanej grupy osób poszukujących Państwa działalności. Kluczowym jest określenie obszaru na jakim będą wyświetlane linki. Przykładem mogą tu być usługi hydrauliczne- gdzie dla firmy kluczowymi będą klienci z najbliższego obszaru, natomiast wejścia z całego kraju będą tylko czynnikiem podnoszącym koszty kampanii.

Reklama linków sponsorowanych daje nam jeszcze jedną kluczową korzyść. Państwa witryna a przez to działalność może być promowana przez zdecydowanie większą liczbę fraz niż przy zastosowaniu pozycjonowania i naturalnych wyników wyszukiwania. Warto więc się zastanowić nad modelem pozycjonowanie+reklamy adwords. Jak wynika z prowadzonych testów część z użytkowników unika klikania w linki sponsorowane- trafiamy więc do różnych grup potencjalnych klientów.


  W skład oferty reklamy adwords wchodzą:
 • analiza wymagań i dobranie odpowiednich rozwiązań;
 • analiza fraz i słów kluczowych;
 • przeprowadzenie kampanii linków sponsorowanych;
 • raport z przeprowadzonych prac.

Czas wykonania usługi:


zegarek- czas pozycjonowania w wyszukiwarkach
Długoterminowa.
Reklamy w wyszukiwarce google według słów kluczowych ustalonych z klientem.

Cena:


złoty- koszt pozycjonowania
Juz od: 150 zl(brutto).
Realny miesięczny koszt reklam w wynikach wyszukiwania.
separator

Remarketing.


Usługa ta jest niejako przełomem w podejściu marketingowym w internecie. Użytkownicy internetu zagubieni w gąszczu podobnych ofert często wchodzą na Państwa serwisy www lecz nie wykonują pożądanych akcji- nie kontaktują się z Państwem, nie zamawiają produktów.

Naprzeciw temu zjawisku wychodzi właśnie usługa remarketingu. Dzięki wykorzystaniu nowych technologii jesteśmy w stanie "śledzić" zachowanie użytkowników i w odpowiedni sposób serwować im reklamy przypominające o Państwa usługach i stronie www. Dzięki współpracy z firmą Google Państwa reklamy pojawią się w popularnych serwisach internetowych, które w późniejszym czasie z pewnością odwiedzą użytkownicy, którzy wcześniej odwiedzili Państwa stronę internetową. Wpłynie to z całą pewnością na zwiększenie konwersji sprzedaży lub pożądanych przez Państwa akcji(np. zamówienia telefonicznego usług).

Nasza firma przeprowadzi dla Państwa kampanie reklamowe w grupie stron, której właścicielem jest firma google jak i partnerów tej firmy. Prowadzimy również remarketing w serwisie społecznościowym Facebook. Niskie koszty i duże zyski to cechy, które charakteryzują Remarketing. Ideę remarketingu przedstawi doskonale rysunek znajdujący się poniżej.


idea remarketingu


  W skład oferty remarketingu wchodzą:
 • planowanie założeń i strategii działania;
 • stworzenie grafik na potrzeby kampanii;
 • raport z przeprowadzonych prac i wyników;

Czas wykonania usługi:


zegarek- czas kampanii remarketingowej
Długoterminowa.
Kampania remarketingowa według założeń ustalonych z klientem.

Cena:


złoty- koszt kampanii remarketingowej
Juz od: 150 zl(brutto).
Realny miesięczny koszt remarketingu.
separator

Optymalizacja.


Optymalizacja witryn internetowych jest usługa polegającą na badaniu i wprowadzaniu ewentualnych zmian w Państwa serwisie przez doświadczonych pracowników naszej firmy w celu usprawnienia działania. Nasza optymalizacja rozpoczyna się od wyznaczenia wspólnie z klientem celów biznesowych jakie ma nieść za sobą ta usługa. Bazujac na naszym doświadczeniu sporządzamy szczegółowy raport zaleceń, które powinny by zrealizowane w celu optymalizacji serwisu i po akceptacji klienta przechodzimy do działania.

  Do celów jakie mogą być wyznaczone przy zadaniu optymalizacji serwisu internetowego zaliczyć możemy m.in.:
 • analizę i usprawnienie strony pod kątem wyszukiwarek internetowych
 • wzrost wydajności działania serwisów internetowych
 • modyfikacje kodu witryny internetowej w celu osiągniecia standardow W3C
 • zwiększenie przyjazności strony internetowej dla użytkowników(spełnienie standardów Web-Usality)
 • badanie i skrócenie ścieżki zakupowej klientów(przy sklepach internetowych).

Czas wykonania usługi:


zegarek- czas wykonania usługi optymalizacji
Do 1 tygodnia.
Optymalizacja Państwa witryny internetowej ze szczególnym zwróceniem uwagi na aspekty podane przez klienta.

Cena:


złoty- koszt
Juz od: 200 zl(netto).
Optymalizacja Państwa serwisu internetowego.
separator

Zarzadzanie i aktualizacja.


Dobrze wykonana i prawidłowo zarzadzana strona internetowa to skuteczne źródło informacji oraz okazja do pozytywnego zaprezentowania sie wśród szybko powiększającej się rzeszy internautow. Sukcesem mozna nazwac fakt dużej ilości odwiedzin Państwa witryny, a co czesto jest z tym związane poszerzenia liczby klientów.

Nasze usługi z zakresu zarządzania i aktualizacji witryn internetowych kierowane sę do wszystkich posiadaczy witryn internetowych, którzy chcą powierzyć nam zadania prawidłowego i efektywnego działania swoich internetowych przedsiewzięć. Proponujemy Państwu stalły nadzór i prace nad Państwa serwisami internetowymi. Wykonywane przez nas zadania nie sprowadzają się tylko do aktualizacji treści. W ramach tej usługi zajmujemy się również pozycjonowaniem Państwa witryny, jej promocją w internecie, a także ulepszaniem i dodawaniem nowych funkcjonalności(oczywiście po konsultacji z Państwem). Z doświadczenia wiemy, ze w celu efektywnej realizacji celów jakie zostały postawione przed Państwa obecnością w internecie konieczna jest comiesięczna ciężka praca. Dlatego przygotowaliśmy dla Państwa specjalny pakiet standard usługi "Zarządzanie i aktualizacja", a oto jego krótka charakterystyka:

 • comiesięczna praca nad serwisem w wymiarze minimum 8 h;
 • aktualizacje witryny poprzez zamieszczanie treści i grafiki przesłanej przez klienta;
 • pozycjonowanie Państwa witryny internetowej;
 • promocja Państwa działan i usług w internecie;
 • monitorowanie zachowań użytkownikow i ich opinii zamieszczonych w internecie na tematy związane z Państwa działalnoscią;
 • comiesięczny raport uwzgledniający nasze działania- tym różnimy sie od konkurencji, oczekujemy zapłaty za wykonaną pracę, a nie za oczekiwanie na wykonanie usługi.
 • niska cena usługi: od 170 zł (brutto) miesięcznie bez ukrytych dodatkowych kosztów.
Usługę "Zarządzanie i aktualizacja" stron internetowych nie realizujemy tylko w oparciu o pakiet standard. Jesteśmy w stanie ją spersonalizowac tak, by spełniała oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Zapraszamy serdecznie do skontaktowania sie z naszą firmą w celu omówienia powyższej oferty.

Czas wykonania usługi:


zagarek- zarządzanie stroną internetową
Długoterminowa.
Charakterystyka usługi podana wyżej.

Cena:


złoty
Już od: 170 zl(brutto).
Kompleksowa opieka nad Państwa serwisem internetowym (koszt miesięczny).