Regulamin.


Ochrona Państwa sfery prywatności oraz danych osobowych jest dla naszej firmy Rawcomp elementem działania uwzględnianym w kontaktach handlowych firmy.


Dane osobowe.

W momencie złożenia przez Państwa zapytania dotyczącego proponowanych przez naszą firmę usług przesyłają Państwo pewne dane informacyjne- mogą być to między innymi: nazwa firmy, imię i nazwisko, adres email, treść jaka Państwa interesuje. Nie przetwarzamy(nie zachowujemy) tych danych osobowych. Służą nam one jedynie do możliwości skierowania do Państwa odpowiedzi i odpowiednio dobranej oferty.
Zaznaczamy, iż podanie przez Państwa tych danych osobowych w formularzu kontaktowym jest dobrowolne i to Państwo decydują jaki zakres danych nam udostępnią.
W każdej chwili przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.
W każdej chwili mogą Państwo ponadto wycofać chęć uzyskania od naszej firmy informacji poprzez wysłanie maila na adres: biuro@rawcomp.pl.


Powierzanie danych osobowych.

W żadnym razie firma Rawcomp nie powierza przetwarzania w drodze umowy Państwa danych osobowych, ani nie udostępnia ich, podmiotom trzecim.
Podane przez Państwa informacje służą tylko i wyłącznie naszej firmie w celu udostępnienia Państwu oferty oraz ewentualnego kontaktu przy realizacji usług.


Dane techniczne.

Podczas odwiedzania strony internetowej Rawcomp nasz serwer zapisuje dane techniczne, które, używane anonimowo, są podstawą tworzenia statystyk.
Pozwala to nam na ulepszanie treści udostępnianych na naszym serwisie www oraz pozwala na odpowiedź na pytanie, które z usług cieszą się największym zainteresowaniem.


Linki.

Regulamin dotyczy jedynie strony internetowej http://rawcomp.pl/ . W żadnym przypadku nie dotyczy on serwisów internetowych do których został zamieszczony link na naszej stronie. Wiążące okażą się regulaminy dostępne na tych, że serwisach internetowych.


Dodatkowe pytania.

Jeśli mają Państwo dotatkowe pytania lub zaistniały jakieś niejasności prosimy o kontakt: biuro@rawcomp.pl.